• Wij zijn Aetos (uitspraak: "aitos"), de grootste volleybalclub van Arnhem.  Met bijna 800 leden zijn wij zelfs één van de grootste volleybalclubs van Nederland. Aetos is in 2018 ontstaan uit de verenigingen Agilitas, Arvevo en Volvera. Wij hebben onze krachten gebundeld om volleybal in Arnhem naar een hoger niveau te brengen.

    Bij ons heb je keus uit de volgende volleybalsoorten: jeugd-, dames- en herenvolleybal (Nevobo competitie) en recreatief, midweekcompetitie, beach- en zitvolleybal. 

    Zin om bij ons te gaan volleyballen? Vraag dan snel je gratis proeftraining aan door op onderstaande knop te klikken. 

    Proeftraining aanvragen

  • Agenda

  • Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    AETOS HS 8 - TweeVV HS 3 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM ARNHEM
    Excelsior DS 2 - AETOS DS 10 dinsdag 24 september 20:00 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    Invicta DS 4 - AETOS DS 8 dinsdag 24 september 20:00 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    Toesj DS 2 - AETOS DS 9 donderdag 26 september 20:00 Het Binnenveld Flessestraat 56 6666CR HETEREN
    AETOS DS 2 - Nuovo DS 1 donderdag 26 september 20:30 Valkenhuizen Beukenlaan 15 6823MA ARNHEM
    SSS DS 3 - AETOS DS 1 donderdag 26 september 21:00 De Meerwaarde Rietberglaan 4 3771RD BARNEVELD
    Scylla/Excelsior HS 3 - AETOS HS 3 donderdag 26 september 21:00 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    WaHo DS 3 - AETOS DS 4 vrijdag 27 september 19:30 De Bongerd Bornsesteeg 2 6708PE WAGENINGEN
    WaHo HS 4 - AETOS HS 8 vrijdag 27 september 19:30 De Bongerd Bornsesteeg 2 6708PE WAGENINGEN
    BSVO N3 1 - AETOS N3 2 zaterdag 28 september 8:30 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    TweeVV N4 2 - AETOS N4 1 zaterdag 28 september 8:30 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    TweeVV N4 3 - AETOS N4 5 zaterdag 28 september 8:30 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    AETOS N2 2 - BSVO N2 1 zaterdag 28 september 9:00 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    Excelsior N3 1 - AETOS N3 2 zaterdag 28 september 9:00 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    AETOS N4 1 - TweeVV N4 3 zaterdag 28 september 9:00 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    AETOS N4 3 - Excelsior N4 2 zaterdag 28 september 9:00 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    Olympia N4 1 - AETOS N4 4 zaterdag 28 september 9:00 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    TiVoC N4 1 - AETOS N4 2 zaterdag 28 september 9:00 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    Gemini N5 2 - AETOS N5 5 zaterdag 28 september 9:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM ARNHEM
    Nuovo N5 1 - AETOS N5 2 zaterdag 28 september 9:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM ARNHEM
    AETOS N6 1 - BSVO N6 2 zaterdag 28 september 9:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM ARNHEM
    AETOS N6 2 - BSVO N6 1 zaterdag 28 september 9:00 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    AETOS N3 1 - Gemini N3 1 zaterdag 28 september 9:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    AETOS N3 3 - TweeVV N3 1 zaterdag 28 september 9:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    AETOS N4 5 - TweeVV N4 2 zaterdag 28 september 9:30 't Gastland Groeneweg 58 3911PG RHENEN
    AETOS N4 2 - TweeVV N4 1 zaterdag 28 september 9:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    21 SepAETOS JA 1 - Grol JA 1 4-0 25-22 25-21 25-15 25-18
    21 SepAETOS HS 10 - Volga HS 3 3-1 28-26 25-9 25-20 21-25
    21 SepVC VOLT H1 HS 1 - AETOS HS 1 1-3 20-25 25-20 23-25 28-30
    21 SepInvicta HS 2 - AETOS HS 6 4-0 28-26 25-18 25-15 25-23
    21 SepAETOS MB 1 - Scylla MB 1 1-3 11-25 17-25 25-20 19-25
    21 SepAETOS JC 1 - SSS JC 1 0-4 21-25 20-25 17-25 19-25
    21 Sep5000H3H EH zaterdag 21 september 17:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM ARNHEM
    21 SepInvicta DS 3 - AETOS DS 10 2-3 25-18 20-25 20-25 25-20 12-15
    21 SepInvicta DS 1 - AETOS DS 6 2-3 10-25 25-13 17-25 25-23 9-15
    21 SepAETOS MC 6 - SV Loil MC 1 0-4 9-25 20-25 15-25 6-25
    21 SepAETOS MC 3 - AETOS MC 4 0-4 20-25 17-25 20-25 12-25
    21 SepAETOS MC 3 - AETOS MC 4 0-4 20-25 17-25 20-25 12-25
    21 SepAETOS DS 1 - VoCASA DS 3 1-3 22-25 24-26 25-21 24-26
    21 SepSetash DS 2 - AETOS DS 8 4-0 25-7 25-19 25-19 25-13
    21 SepGesposs XZ 1 - AETOS XZ 2 2-0 25-19 25-15