• Aetos | Dames 1 | Promotieklasse

  • Teamgegevens

    # Naam Positie Lengte Leeftijd
    1 Lynn Huinink diagonaal 1,79 24
    2 Janneke Janssen passer-loper 1,74 30
    3 Mirjam te Brinke passer-loper 1,79 26
    5 Wieke Otterspeer midden 1,79 26
    6 Marije van der Velde Passer-loper 1,79 32
    7 Leonie Ligtenbelt midden 1,80 28
    8 Malin Wissels diagonaal 1,88 19
    10 Anke de Laat spelverdeler 1,63 37
    11 Iris Duif passer-loper 1,74 29
    13 Marlinde Booij libero 1,67 25
             
      Janneke Spiegelenberg meetrainster    
             
      Daniël Koekkoek Trainer / Coach    
      Alexander Pil Assistent    
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1SV Dynamo Apeldoorn DS 52187
    2Heyendaal DS 22271
    3SSS DS 31856
    4VoCASA DS 32159
    5AETOS DS 11953
    6Kidang DS 11949
    7Gemini DS 22049
    8Gemini DS 12250
    9SSS DS 21835
    10Pegasus DS 22036
    11Nuovo DS 11828
    12Heyendaal DS 41817
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    23 AprPegasus DS 2 - AETOS DS 1 1-3 23-25 25-15 26-28 21-25
    07 AprHeyendaal DS 4 - AETOS DS 1 1-3 25-23 22-25 14-25 29-31
    02 AprAETOS DS 1 - Pegasus DS 2 4-0 25-19 25-15 25-21 25-15
    26 MarAETOS DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 5 1-3 19-25 19-25 25-27 26-24
    19 MarGemini DS 1 - AETOS DS 1 1-3 19-25 23-25 21-25 25-18
    12 MarAETOS DS 1 - Gemini DS 2 3-1 25-21 25-11 22-25 25-19
    10 MarAETOS DS 1 - Heyendaal DS 2 1-3 25-19 23-25 16-25 21-25
    03 MarKidang DS 1 - AETOS DS 1 4-0 25-22 25-19 25-22 25-23
    17 Feb5000DPD EB donderdag 17 februari 21:00 De Meerwaarde Rietberglaan 4 3771RD Barneveld
    12 Feb5000DPD BF zaterdag 12 februari 15:15 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    05 FebNuovo DS 1 - AETOS DS 1 0-4 20-25 16-25 13-25 16-25
    29 JanAETOS DS 1 - SSS DS 2 4-0 27-25 25-22 25-21 25-20
    22 Jan5000DPD IB zaterdag 22 januari 14:15 VoCASA-hal Symfoniestraat 200 6544TN Nijmegen
    15 Jan5000DPD BJ zaterdag 15 januari 15:15 De Laar Brabantweg 115 6844GA Arnhem
    11 Dec5000DPD AB zaterdag 11 december 16:15 Ark van Oost Cipresstraat 154 6523HR Nijmegen
    26 NovSV Dynamo Apeldoorn DS 5 - AETOS DS 1 4-0 25-11 25-21 25-18 25-22
    20 NovAETOS DS 1 - Gemini DS 1 2-3 25-18 16-25 25-19 20-25 6-15
    08 NovGemini DS 2 - AETOS DS 1 2-3 19-25 26-24 25-21 18-25 12-15
    06 NovAETOS DS 1 - SSS DS 3 3-1 25-23 19-25 26-24 25-16
    28 OctAETOS DS 1 - TweeVV DS 1 1-3 26-24 22-25 17-25 22-25
  • Programma

    WedstrijdDatumAccommodatiePlaats
    AETOS DS 1 - Kidang DS 1Vervallen Sporthal Elderveld 6843JM Arnhem
    SSS DS 3 - AETOS DS 1Vervallen De Meerwaarde 3771RD Barneveld
    VoCASA DS 3 - AETOS DS 1Vervallen VoCASA-hal 6544TN Nijmegen
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Maandag 19:30-21:30 Elderveld
    Woensdag 20:00-22:00 Elderveld