• AETOS DE VOLLEYBALCLUB VAN ARNHEM
  • Aetos | Dames 1 | Promotieklasse

  • Teamgegevens

    # Naam Positie Lengte  
    1 Lynn Huinink diagonaal 1,79  
    2 Janneke Janssen passer-loper 1,74  
    3 Mirjam te Brinke passer-loper 1,79  
    5 Wieke Otterspeer midden 1,79  
    6 Marije van der Velde Passer-loper 1,79  
      Sylvia Bruin      
      Kelly Hoekstra      
    10 Anke de Laat spelverdeler 1,63  
      Annick Kicksen      
    13 Marlinde Booij libero 1,67  
             
      Janneke Spiegelenberg meetrainster    
             
      Daniël Koekkoek Trainer / Coach    
      Alexander Pil Assistent    
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Heyendaal DS 21463
    2AETOS DS 11544
    3SSS DS 31343
    4VoCASA DS 31443
    5Kidang DS 11442
    6Gemini DS 21337
    7Pegasus DS 21334
    8Nuovo DS 11326
    9Gemini DS 11225
    10SSS DS 21314
    11TweeVV DS 21513
    12Heyendaal DS 31311
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    28 JanNuovo DS 1 - AETOS DS 1 2-3 17-25 23-25 25-20 25-22 11-15
    21 JanAETOS DS 1 - Kidang DS 1 2-3 25-17 25-23 16-25 23-25 10-15
    18 JanLutheria DS 1 - AETOS DS 1 3-0 25-20 25-21 25-18
    12 JanSSS DS 3 - AETOS DS 1 1-3 25-22 23-25 22-25 19-25
    15 DecAETOS DS 1 - Gemini DS 1 4-0 25-14 25-7 25-12 25-8
    10 DecSSS DS 2 - AETOS DS 1 0-4 16-25 16-25 15-25 20-25
    02 DecKidang DS 1 - AETOS DS 1 4-0 25-22 25-22 25-14 25-19
    24 NovAETOS DS 1 - Heyendaal DS 2 0-4 17-25 24-26 18-25 12-25
    19 NovVoCASA DS 3 - AETOS DS 1 2-3 25-23 25-20 19-25 18-25 12-15
    17 NovAETOS DS 1 - Voorwaarts DS 1 3-1 25-21 19-25 25-18 25-18
    12 NovAETOS DS 1 - Heyendaal DS 3 3-1 23-25 25-14 26-24 25-16
    10 NovAETOS DS 1 - Nuovo DS 1 2-3 23-25 23-25 25-23 25-22 8-15
    05 NovAETOS DS 1 - Pegasus DS 2 0-4 14-25 18-25 18-25 24-26
    29 OctHeyendaal DS 3 - AETOS DS 1 0-4 17-25 18-25 17-25 23-25
    20 OctTweeVV DS 2 - AETOS DS 1 1-3 21-25 22-25 25-14 20-25
    13 Oct5000BD1A 32 donderdag 13 oktober 20:30 Valkenhuizen Beukenlaan 15 6823MA Arnhem
    01 OctAETOS DS 1 - SSS DS 3 3-1 25-19 25-13 34-36 25-20
    26 SepGemini DS 2 - AETOS DS 1 2-3 25-18 22-25 25-16 25-27 13-15
    15 SepVallei Accountants Woudenberg DS 1 - AETOS DS 1 0-3 12-25 12-25 20-25
  • Programma

    WedstrijdDatumAccommodatiePlaats
    AETOS DS 1 - Nuovo DS 1, 3-0
    AETOS DS 1 - TweeVV DS 24 feb. 15:15 Sporthal Elderveld 6843JM Arnhem
    Pegasus DS 2 - AETOS DS 111 feb. 16:15 Ark van Oost 6523HR Nijmegen
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Maandag 19:30-21:30 Elderveld
    Donderdag 20:00-22:00 Elderveld