• Aetos | Dames 11 | Vierde klasse

  • # Naam Positie
    1 Larissa de Haan diagonaal
    2 Roos Wolkenfelt diagonaal/passer-loper
    3 Ivanka Klein midden
    4 Lois Heinen spelverdeler/diagonaal
    5 Mieke ter Voert passer-loper
    6 Felicia Kaak passer-loper/diagonaal
    7 Chantal Dijt midden/paser-loper
    8 Pauline Lengkeek passer-loper
    9 Esmee Wentholt spelverdeler/passer-loper/midden
    10 Sanne Zurne passer-loper
    11 Lisa Sanders  
    12 Angela Verhoole  
         
      Nicole Leijser meetrainster
         
      Rob Jansen trainer/coach
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M FH vrijdag 9 april 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M FJ zaterdag 20 maart 13:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M KF zaterdag 13 maart 17:30 Breehoek Marktstraat 59 3925JP Scherpenzeel GLD
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M HF zaterdag 12 december 14:30 Hokhorst De Hokhorst 1 3927GX Renswoude
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M FI zaterdag 28 november 13:00 De Laar Brabantweg 115 6844GA Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M JF zaterdag 21 november 16:30 De Camp De Bosrand 15 -17 3931AP Woudenberg
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M FK vrijdag 13 november 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M FB zaterdag 31 oktober 11:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D4M CF vrijdag 16 oktober 19:30 Ut Sporthuus Wormshoefweg 6 6741ZG Lunteren
    5000D4M FD zaterdag 10 oktober 19:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    WaHo DS 9 - AETOS DS 11 De Bongerd Bornsesteeg 2 6708PE Wageningen
    AETOS DS 11 - WaHo DS 9 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    AETOS DS 11 - WaHo DS 8 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Maandag 19:30-21:00 Valkenhuizen Hal 5
    Woensdag 19:30-21:00 Elderveld (om de week)