• AETOS DE VOLLEYBALCLUB VAN ARNHEM
  • Aetos | Dames 2 | Eerste klasse

  • Teamgegevens

    # Naam Positie
    1 Judith Veerman spelverdeler
    2 Karen Slikboer passer-loper
    3 Margriet Snaaijer passer-loper
    4 Mariska Berendsen passer-loper
    5 Willemijn Boonzaaijer passer-loper
    6 Esther Hesselink passer-loper/diagonaal
    7 Femke Pos midden
    8 Sylvia Bruin midden
    9 Sanne van Dieten midden
    10 Mariska Huisman libero
         
      Annelies Goorhuis meetrainster
         
      Niels Wissels trainer
      Tom van de End coach
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Morgana DVO DS 31046
    2Avior DS 61139
    3Focus DS 31036
    4VIOS Eefde DS 11127
    5A.B.S. DS 11227
    6VV Forza DS 21227
    7WIK Steenderen DS 21225
    8Bruvoc DS 11122
    9Halley DS 61120
    10Engeltherm WSV DS 31211
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    26 JanSSS DS 4 - AETOS DS 2 4-0 25-14 25-16 25-13 25-14
    21 JanAETOS DS 2 - Labyellov DS 1 0-4 9-25 11-25 19-25 18-25
    14 JanTrivos DS 3 - AETOS DS 2 3-1 25-12 23-25 25-14 25-18
    17 DecAETOS DS 2 - AETOS DS 4 0-4 19-25 17-25 14-25 20-25
    10 DecWoudenberg DS 2 - AETOS DS 2 3-1 28-26 13-25 25-14 25-20
    02 DecAETOS DS 4 - AETOS DS 2 3-1 25-14 15-25 25-21 25-22
    26 NovAETOS DS 2 - Renswouw DS 1 0-4 18-25 17-25 19-25 19-25
    12 NovAETOS DS 2 - WaHo DS 3 1-3 15-25 22-25 25-14 21-25
    05 NovAETOS DS 2 - Pegasus DS 5 0-4 16-25 11-25 10-25 8-25
    28 OctRenswouw DS 1 - AETOS DS 2 4-0 25-15 25-18 25-22 25-12
    22 OctLIVO DS 2 - AETOS DS 2 4-0 25-15 25-9 25-17 28-26
    15 OctAETOS DS 2 - SSS DS 4 0-4 17-25 21-25 12-25 15-25
    08 OctLabyellov DS 1 - AETOS DS 2 4-0 25-9 25-7 25-23 25-13
    01 OctAETOS DS 2 - Trivos DS 3 1-3 25-18 17-25 12-25 8-25
    15 SepTiVoC DS 1 - AETOS DS 2 4-0 25-10 25-12 25-12 25-21
  • Programma

    WedstrijdDatumAccommodatieStraatPlaats
    AETOS DS 2 - LIVO DS 24 feb. 11:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    Pegasus DS 5 - AETOS DS 211 feb. 14:15 Ark van Oost Cipresstraat 154 6523HR Nijmegen
    WaHo DS 3 - AETOS DS 23 mrt. 21:30 De Bongerd Bornsesteeg 2 6708PE Wageningen
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Maandag 19:30-21:30 Elderveld