• Aetos | Dames 3 | Eerste klasse

  • Teamgegevens

    # Naam Positie
    1 Simone Boer spelverdeler
    2 Minke ten Barge spelverdeler
    3 Rachel Franke passer-loper
    4 Carolien Nijhuis passer-loper/diagonaal
    5 Lindsay Leussink diagonaal
    6 Nienke Grievink passer-loper/diagonaal
    7 Emma Roesink midden
    8 Lotte Roessink midden
    9 Britt Buijs midden
    10 Anouk van Gelderen passer-loper
    11 Anne van Vliet midden
    12 Carina Kuh libero
         
      Ferry Jan Weerdesteijn trainer/coach
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1VVH DS 41457
    2Dros-Alterno DS 51558
    3SV Dynamo Apeldoorn DS 81551
    4SDS DS 11548
    5Volleybalvereniging Zeewolde DS 11644
    6Pauwervoll DS 11533
    7EVV Bultman-Hartholt DS 21625
    8Blok EVC DS 11620
    9Jumbo Van Andel-Ormi DS 2169 . Volta DS 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    20 MayVervallen wedstrijd: 5000D1K CG vrijdag 20 mei 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    14 MayVervallen wedstrijd: 5000D1K HC zaterdag 14 mei 13:00 Sportcentrum Arcus Campuslaan 14 6602HX Wijchen
    11 MayAETOS DS 3 - WaHo DS 3 2-3 12-25 20-25 28-26 25-15 14-16
    20 AprPegasus DS 3 - AETOS DS 3 4-0 25-23 25-13 25-16 25-16
    16 AprVervallen wedstrijd: 5000D1K FC zaterdag 16 april 15:30 Lentemorgen Lentemorgen 3 6903CT Zevenaar
    09 AprPegasus DS 4 - AETOS DS 3 3-2 25-13 22-25 23-25 26-24 15-13
    01 AprAETOS DS 3 - Pegasus DS 3 0-4 23-25 22-25 15-25 24-26
    26 MarHeyendaal DS 6 - AETOS DS 3 3-1 25-21 25-22 21-25 25-19
    18 MarAETOS DS 3 - LIVO DS 2 0-4 17-25 19-25 15-25 16-25
    25 Feb5000D1K CI vrijdag 25 februari 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    19 FebSwikaros DS 1 - AETOS DS 3 4-0 25-19 25-11 25-11 25-14
    11 Feb5000D1K CE vrijdag 11 februari 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    05 Feb5000D1K FC zaterdag 5 februari 15:30 Lentemorgen Lentemorgen 3 6903CT Zevenaar
    28 Jan5000D1K CG vrijdag 28 januari 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    22 Jan5000D1K HC zaterdag 22 januari 12:30 Sportcentrum Arcus Campuslaan 14 6602HX Wijchen
    14 Jan5000D1K CI vrijdag 14 januari 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    11 Dec5000D1K KC zaterdag 11 december 16:15 Ark van Oost Cipresstraat 154 6523HR Nijmegen
    26 NovAETOS DS 3 - Heyendaal DS 6 1-3 21-25 25-22 11-25 19-25
    20 NovLIVO DS 2 - AETOS DS 3 4-0 25-14 25-15 25-12 25-21
    05 NovAETOS DS 3 - Swikaros DS 1 0-4 14-25 20-25 14-25 17-25
  • Programma

    WedstrijdDatumAccommodatieStraatPlaats
    AETOS DS 3 - VoCASA DS 4Vervallen Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Maandag 19:30-21:00 Elderveld
    Donderdag 20:00-22:00 Valkenhuizen Hal 1