• AETOS DE VOLLEYBALCLUB VAN ARNHEM
  • Aetos | Dames 5 | Eerste klasse

  • Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Teamgegevens

    # Naam Positie
    1 Daphne Kamp spelverdeler
    2 Frederique Greidanus spelverdeler
    3 Leonie Brunekreef passer-loper
    4 Marloes Hilkens passer-loper
    5 Steffie Witbreuk passer-loper
    6 Sara van der Kolk passer-loper
    7 Dayen Kpan midden
    8 Jeannette Bisseling midden
    9 Yvette van Betuw midden
    10 Nikkie Zweers diagonaal
    11 Sanne  diagonaal
    12 Melinda de Roo libero
         
      Moniek van Betuw meetrainster
      Lara meetrainster
         
      Artiom v/d Broek trainer/coach
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Ikaros DS 41566
    2Heyendaal DS 71455
    3Boemerang Komeet DS 11250
    4Trivos DS 61440
    5Ikaros DS 31539
    6Trivos DS 51437
    7Isala '77 DS 11333
    8Pegasus DS 91426
    9Isala '77 DS 21419
    10Malden DS 11216
    11VoCASA DS 71316
    12Weekenders DS 21413
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    AETOS DS 5 - TweeVV DS 3 4-0 25-17 25-12 25-11 25-20
    WaHo DS 2 - AETOS DS 5 4-0 25-22 25-16 25-13 25-20
    AETOS DS 5 - Invicta DS 1 0-4 14-25 15-25 22-25 16-25
    TiVoC DS 2 - AETOS DS 5 0-4 21-25 14-25 18-25 14-25
    AETOS DS 5 - Gemini DS 3 4-0 25-17 25-19 25-15 25-11
    Vallei Accountants Woudenberg DS 1 - AETOS DS 5 4-0 25-15 25-22 25-15 25-12
    AETOS DS 5 - AETOS DS 3 0-4 18-25 21-25 27-29 23-25
    AETOS DS 5 - Scylla DS 1 4-0 25-13 25-12 25-15 25-14
    Renswouw DS 2 - AETOS DS 5 4-0 25-22 25-15 25-19 25-14
    AETOS DS 5 - Set Up '69 DS 2 1-3 24-26 19-25 25-19 20-25
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    Setash DS 1 - AETOS DS 5 zaterdag 11 februari 14:30 Brink Brink 8 6852EE Huissen
    Set Up '69 DS 2 - AETOS DS 5 zaterdag 4 maart 15:00 Breehoek Marktstraat 59 3925JP Scherpenzeel GLD
    AETOS DS 5 - Renswouw DS 2 vrijdag 10 maart 20:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Maandag 19:30-21:00 Valkenhuizen Hal 5
    Woensdag 19:30-21:00 De Laar West