• Aetos | Dames 8 | Derde klasse

  • Teamgegevens

    # Naam Positie
    1 Rosine Sjosin Kemadjou spelverdeler
    2 Femke Kraal diagonaal
    3 Desiree Pultrum passer-loper
    4 Roza Wammes passer-loper
    5 Kirsten Godijn passer-loper
    6 Evy ten Broeke midden
    7 Elisabeth Sohl midden
    8 Sterre Koornneef midden
    9 Iris ter Kulve midden/passer-loper
    10 Maureen Jutstra spelverdeler/diagonaal
    11 Julia Poelstra passer-loper/diagonaal
         
      Willemiek Hoenderdos meetrainster
         
      Wim de Grijs trainer/coach
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Heyendaal DS 1129
    2Switch'87 DS 328
    3Pegasus DS 1138
    4Pegasus DS 1025
    5Ikaros DS 333
    6Heyendaal DS 911
    7Xanthos DS 211
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S EI zaterdag 10 april 16:15 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN Wageningen
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S IF zaterdag 20 maart 11:00 De Laar Brabantweg 115 6844GA Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S GI vrijdag 19 maart 21:15 Hokhorst De Hokhorst 1 3927GX Renswoude
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S LI zaterdag 6 maart 17:30 Breehoek Marktstraat 59 3925JP Scherpenzeel GLD
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S IE vrijdag 11 december 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S FI zaterdag 28 november 14:00 De Helster Schubertstraat 1 6661AW Elst GLD
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S IG zaterdag 21 november 11:00 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S HI zaterdag 14 november 17:30 Van der Knaaphal Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 6717VZ Ede GLD
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S IL vrijdag 6 november 20:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    Vervallen wedstrijd: 5000D3S IJ zaterdag 31 oktober 17:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    AETOS DS 9 - AETOS DS 8 De Laar Brabantweg 115 6844GA Arnhem
    Setash DS 2 - AETOS DS 8 Brink Brink 8 6852EE Huissen
    AETOS DS 8 - WaHo DS 6 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Maandag 19:30-21:00 De Laar West
    Vrijdag 19:30-21:00 De Omnibus