• AETOS DE VOLLEYBALCLUB VAN ARNHEM
  • Aetos | Heren 4 | Eerste klasse

  • Teamgegevens

    # Naam Positie
    1 Robert Drexler spelverdeler
    2 Marcel Luttik  libero/spelverdeler
    3 Sjoerd de Goede diagonaal
    4 Hans van den Dool diagonaal
    5 Elze Sennema midden
    6 Wim Chermin  midden
    7 Richard Jansen passer-loper
    8 Mark Schravesande passer-loper
    9 Reinder Attema passer-loper
    10 Ruud Heijmans passer-loper
    11 Erwin van Domselaar midden
         
      Bart Hoftijzer meetrainer
         
      Hans van den Dool trainer/coach
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Kidang HS 11349
    2Pegasus HS 51339
    3DVV HS 11136
    4Pegasus HS 61435
    5Trivos HS 21234
    6Xanthos HS 21332
    7Boemerang Komeet HS 11231
    8VoCASA HS 41228
    9Voreo HS 11326
    10Gemini HS 31219
    11Weekenders HS 11111
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    02 FebAETOS HS 4 - D.O.S. HS 1 2-3 25-11 18-25 23-25 25-22 8-15
    26 JanNuovo HS 1 - AETOS HS 4 3-1 25-23 25-27 27-25 25-20
    19 JanAETOS HS 4 - Invicta HS 1 4-0 25-14 25-20 25-18 25-11
    14 JanTiVoC HS 2 - AETOS HS 4 1-3 9-25 23-25 25-21 23-25
    08 DecAETOS HS 4 - TiVoC HS 2 1-3 20-25 21-25 26-24 27-29
    02 DecAETOS HS 5 - AETOS HS 4 0-4 22-25 20-25 28-30 18-25
    24 NovAETOS HS 4 - WaHo HS 2 3-1 25-20 23-25 25-15 25-16
    19 NovScylla HS 3 - AETOS HS 4 3-2 21-25 25-18 18-25 25-22 15-13
    10 NovAETOS HS 4 - Evoba HS 1 2-3 25-21 13-25 12-25 25-22 15-17
    13 OctAETOS HS 4 - Nuovo HS 1 2-3 25-18 13-25 25-23 18-25 12-15
    08 OctInvicta HS 1 - AETOS HS 4 1-3 26-24 15-25 22-25 22-25
    24 SepHeyendaal HS 3 - AETOS HS 4 3-1 25-17 19-25 25-17 25-16
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    D.O.S. HS 1 - AETOS HS 4 woensdag 8 februari 20:00 Ut Sporthuus 6741ZG Lunteren
    AETOS HS 4 - AETOS HS 5 donderdag 16 februari 20:30 Valkenhuizen 6823MA Arnhem
    Evoba HS 1 - AETOS HS 4 donderdag 2 maart 21:00 Sporthal De Zicht 6744WJ Ederveen
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Donderdag 20:30-22:00 Valkenhuizen 1 / de Dumpel