• Aetos | Heren 4 | Eerste klasse

  • Teamgegevens

    # Naam Positie
    1 Robert Drexler spelverdeler
    2 Marcel Luttik  libero/spelverdeler
    3 Sjoerd de Goede diagonaal
    4 Hans van den Dool diagonaal
    5 Elze Sennema midden
    6 Wim Chermin  midden
    7 Richard Jansen passer-loper
    8 Mark Schravesande passer-loper
    9 Reinder Attema passer-loper
    10 Ruud Heijmans passer-loper
    11 Erwin van Domselaar midden
         
      Bart Hoftijzer meetrainer
         
      Hans van den Dool trainer/coach
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1SSS HS 5417
    2Evoba HS 1417
    3Scylla HS 3414
    4AETOS HS 5312
    5Xanthos HS 229
    6AETOS HS 439
    7TweeVV HS 248
    8D.O.S. HS 137
    9Gemini HS 333
    10SSS HS 642
    11Renswouw HS 342
    12Invicta HS 120
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    10 DecVervallen wedstrijd: 5000H1H AB donderdag 10 december 20:15 Valkenhuizen Beukenlaan 15 6823MA Arnhem
    28 NovVervallen wedstrijd: 5000H1H CA zaterdag 28 november 13:45 De Meerwaarde Rietberglaan 4 3771RD Barneveld
    19 NovVervallen wedstrijd: 5000H1H AD donderdag 19 november 20:15 Valkenhuizen Beukenlaan 15 6823MA Arnhem
    14 NovVervallen wedstrijd: 5000H1H EA zaterdag 14 november 14:00 de Wanmolen Schweitzerpark 2 6671BR Zetten
    05 NovVervallen wedstrijd: 5000H1H AF donderdag 5 november 20:15 Valkenhuizen Beukenlaan 15 6823MA Arnhem
    30 OctVervallen wedstrijd: 5000H1H GA vrijdag 30 oktober 19:30 Hokhorst De Hokhorst 1 3927GX Renswoude
    15 OctVervallen wedstrijd: 5000H1H AH donderdag 15 oktober 20:15 Valkenhuizen Beukenlaan 15 6823MA Arnhem
    05 OctGemini HS 3 - AETOS HS 4 2-3 16-25 19-25 29-27 25-13 8-15
    01 OctAETOS HS 4 - SSS HS 6 4-0 25-15 25-18 25-15 25-12
    26 SepScylla HS 3 - AETOS HS 4 3-1 25-10 25-10 25-23 18-25
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    AETOS HS 4 - Renswouw HS 3 Valkenhuizen 6823MA Arnhem
    AETOS HS 4 - Gemini HS 3 Valkenhuizen 6823MA Arnhem
    AETOS HS 4 - Scylla HS 3 Valkenhuizen 6823MA Arnhem
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Donderdag 20:30-22:00 Valkenhuizen 1 / de Dumpel