• Aetos (uitspraak: "aitos") is de nieuwste, grootste en gezelligste volleybalclub van Arnhem.  Met ruim 700 leden zijn wij zelfs één van de grootste volleybalclubs van Nederland. Aetos is in 2018 ontstaan uit de verenigingen Agilitas, Arvevo en Volvera. Wij hebben onze krachten gebundeld om volleybal in Arnhem naar een hoger niveau te brengen.

    Aetos biedt het volgende aan: jeugd-, dames- en herenvolleybal (Nevobo competitie) en recreatief,  midweekcompetitie, beach- en zitvolleybal.

    Ben je enthousiast geworden en wil je graag eens op proef bij ons komen trainen (dat kan drie keer gratis), klik dan op "Proeftraining aanvragen".

    Proeftraining aanvragen

  • Agenda

  • Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    13 NovBSVO DS 2 - AETOS DS 5 0-4 17-25 21-25 15-25 22-25
    13 NovInvicta HS 3 - AETOS HS 11 3-1 25-22 20-25 25-15 25-23
    12 NovRenswouw DS 2 - AETOS DS 2 2-3 25-23 26-24 17-25 22-25 12-15
    10 NovAETOS HS 1 - Hands up HS 1 3-1 25-22 24-26 25-20 25-17
    10 NovAETOS DS 10 - Invicta DS 4 3-1 25-19 25-23 15-25 25-17
    10 NovAETOS HS 2 - Dros-Alterno HS 2 1-3 16-25 14-25 16-25 25-18
    10 NovAETOS DS 9 - TweeVV DS 4 0-4 23-25 14-25 7-25 13-25
    10 NovAETOS HS 4 - TweeVV HS 1 1-3 18-25 26-28 16-25 25-19
    10 NovAETOS HS 9 - Invicta HS 1 0-4 22-25 16-25 19-25 19-25
    10 NovAETOS DS 5 - SSS DS 4 0-4 20-25 21-25 22-25 14-25
    10 NovAETOS XZ 1 - Apollo Mill XZ 2 1-2 25-14 17-25 10-15
    10 NovAETOS HS 5 - Bruvoc HS 1 4-0 25-22 25-16 28-26 25-20
    10 NovAETOS DS 2 - N.V.C. DS 1 3-1 25-16 25-14 18-25 26-24
    10 NovAETOS HS 11 - Xanthos HS 4 4-0 25-9 25-14 25-16 25-20
    10 NovAETOS DS 6 - Set Up '69 DS 4 1-3 25-11 24-26 19-25 21-25
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    SSS DS 4 - AETOS DS 8 donderdag 15 november 20:30 De Meerwaarde Rietberglaan 4 3771RD BARNEVELD
    SSS DS 7 - AETOS DS 9 donderdag 15 november 20:30 De Meerwaarde Rietberglaan 4 3771RD BARNEVELD
    AETOS HS 3 - Kerkemeijer Gemini HS 1 donderdag 15 november 21:00 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    WaHo DS 7 - AETOS DS 10 vrijdag 16 november 21:30 De Bongerd Bornsesteeg 2 6708PE WAGENINGEN
    Bruvoc MC 1 - AETOS MC 1 zaterdag 17 november 11:00 Rhienderoord L R Beijnenlaan 20 6971LE BRUMMEN
    SV Dynamo Apeldoorn MC 3 - AETOS MC 3 zaterdag 17 november 11:30 Omnisport Apeldoorn De Voorwaarts 55 7321MA APELDOORN
    SV Dynamo Apeldoorn HS 3 - AETOS HS 2 zaterdag 17 november 13:30 Omnisport Apeldoorn De Voorwaarts 55 7321MA APELDOORN
    TweeVV DS 2 - AETOS DS 6 zaterdag 17 november 14:00 Van der Knaaphal Burg Cees vd Knaapwg 10 6717VZ EDE GLD
    TweeVV MB 2 - AETOS MB 2 zaterdag 17 november 14:00 Van der Knaaphal Burg Cees vd Knaapwg 10 6717VZ EDE GLD
    TweeVV DS 3 - AETOS DS 4 zaterdag 17 november 14:00 Van der Knaaphal Burg Cees vd Knaapwg 10 6717VZ EDE GLD
    AETOS JC 2 - Woudenberg JC 1 zaterdag 17 november 14:30 De Omnibus Pallas Atheneplein 2 6846XA ARNHEM
    AETOS MB 1 - TweeVV MB 1 zaterdag 17 november 14:30 De Omnibus Pallas Atheneplein 2 6846XA ARNHEM
    Volley Tilburg HS 2 - AETOS HS 1 zaterdag 17 november 14:30 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) Olympiaplein 382 5022DX TILBURG
    AETOS HS 8 - AETOS HS 6 zaterdag 17 november 14:30 De Omnibus Pallas Atheneplein 2 6846XA ARNHEM
    Set Up '69 MC 1 - AETOS MC 2 zaterdag 17 november 15:00 Breehoek Marktstraat 59 3925ER SCHERPENZEEL