• Wij zijn Aetos (uitspraak: "aitos"), de nieuwste, grootste en gezelligste volleybalclub van Arnhem.  Met bijna 800 leden zijn wij zelfs één van de grootste volleybalclubs van Nederland. Aetos is in 2018 ontstaan uit de verenigingen Agilitas, Arvevo en Volvera. Wij hebben onze krachten gebundeld om volleybal in Arnhem naar een hoger niveau te brengen.

    Bij ons heb je keus uit de volgende volleybalsoorten: jeugd-, dames- en herenvolleybal (Nevobo competitie) en recreatief, midweekcompetitie, beach- en zitvolleybal. Er zit vast wel iets voor je bij.

    Zin om bij ons te gaan volleyballen? Vraag dan snel je gratis proeftraining aan door op onderstaande knop te klikken. 

    Proeftraining aanvragen

  • Agenda

  • Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    AETOS HS 1 - Spie/De Burgst Breda HS 1 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    AETOS N3 6 - AETOS N3 4 Betuwehal Wadenoijenlaan 399 4006AJ TIEL
    AETOS N3 6 - AETOS N3 4 Betuwehal Wadenoijenlaan 399 4006AJ TIEL
    AETOS N3 6 - AETOS N3 5 Betuwehal Wadenoijenlaan 399 4006AJ TIEL
    AETOS N3 6 - AETOS N3 5 Betuwehal Wadenoijenlaan 399 4006AJ TIEL
    WaHo DS 2 - AETOS DS 1 De Bongerd Bornsesteeg 2 6708PE WAGENINGEN
    AETOS JC 3 - De Hofnar-Bovo JC 1 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    AETOS MA 3 - Volamie MA 1 woensdag 27 maart 19:30 De Omnibus Pallas Atheneplein 2 6846XA ARNHEM
    Grol HS 1 - AETOS HS 3 woensdag 27 maart 21:00 Den Elshof Oude Winterswijkseweg 37 7141DE GROENLO
    AETOS JC 2 - Nuovo JC 1 zaterdag 30 maart 10:30 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    AETOS MA 2 - Nuovo MA 1 zaterdag 30 maart 10:30 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    AETOS MC 4 - SSS MC 1 zaterdag 30 maart 10:30 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 - AETOS MA 3 zaterdag 30 maart 11:30 Topsporthal Achterhoek Sportweg 1 7006GJ DOETINCHEM
    AETOS XZ 1 - Gesposs XZ 1 zaterdag 30 maart 12:00 Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK ALMERE
    AETOS JB 1 - LIVO JB 1 zaterdag 30 maart 12:30 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    AETOS MA 1 - Kidang MA 1 zaterdag 30 maart 12:30 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    AETOS HS 4 - Nuovo HS 1 zaterdag 30 maart 13:30 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
    AETOS XZ 1 - Olympia XZ 1 zaterdag 30 maart 14:00 Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK ALMERE
    AETOS XZ 1 - VCH XZ 1 zaterdag 30 maart 16:00 Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK ALMERE
    WIK Steenderen HS 1 - AETOS HS 5 zaterdag 30 maart 16:00 het Hooge Wessel Prins Bernhardlaan 3 7221BA STEENDEREN
    Invicta DS 2 - AETOS DS 6 zaterdag 30 maart 16:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    Dovol HS 1 - AETOS HS 9 zaterdag 30 maart 18:00 Verenigingshal De Eng Dalwagen 78 B 6669CE DODEWAARD
    Invicta DS 1 - AETOS DS 4 zaterdag 30 maart 18:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    Invicta HS 2 - AETOS HS 8 zaterdag 30 maart 18:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    SSS HS 7 - AETOS HS 9 donderdag 4 april 21:00 De Meerwaarde Rietberglaan 4 3771RD BARNEVELD
    AETOS HS 3 - VIOS Eefde HS 1 donderdag 4 april 21:00 Kermisland Kermisland 1 6825JC ARNHEM
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    25 MarAETOS DS 3 - Xanthos DS 1 4-0 25-17 25-12 25-20 25-17
    23 MarAETOS HS 4 - Toesj HS 1 2-3 16-25 25-18 22-25 25-22 7-15
    23 MarAETOS HS 10 - D.O.S. HS 2 3-2 25-12 15-25 26-24 19-25 15-9
    23 MarAETOS DS 11 - Heyendaal DS 12 0-4 10-25 11-25 22-25 8-25
    23 MarLIVO HS 1 - AETOS HS 3 3-2 25-15 25-17 18-25 21-25 15-13
    23 MarAETOS HS 11 - Woudenberg HS 4 0-4 14-25 24-26 22-25 21-25
    23 MarAETOS DS 7 - Invicta DS 2 1-3 21-25 20-25 25-14 19-25
    23 MarAETOS HS 2 - O.M.S. HS 1 3-1 25-13 22-25 25-14 25-22
    23 MarSet Up '69 MC 2 - AETOS MC 4 4-0 25-23 25-17 25-19 25-21
    23 MarNuovo MB 1 - AETOS MB 1 0-4 18-25 19-25 22-25 19-25
    23 MarAETOS HS 6 - Invicta HS 2 0-4 18-25 17-25 18-25 12-25
    23 MarAETOS DS 6 - WaHo DS 3 0-4 13-25 21-25 24-26 13-25
    23 MarAETOS DS 3 - TiVoC DS 2 4-0 25-18 25-13 25-21 26-24
    23 MarAETOS HS 8 - Toesj HS 2 3-1 25-17 25-21 23-25 25-10
    23 MarAETOS HS 5 - Setash HS 1 0-4 8-25 12-25 17-25 17-25
    23 MarAETOS DS 2 - TiVoC DS 1 3-1 25-22 25-22 25-16 22-25
    23 MarNuovo MA 1 - AETOS MA 1 3-1 18-25 25-18 25-22 25-16
    23 MarBSVO JB 1 - AETOS JB 1 1-3 16-25 20-25 25-15 17-25
    23 MarAETOS HS 9 - Toesj HS 3 3-2 17-25 25-23 28-26 18-25 15-13
    23 MarAETOS DS 9 - Toesj DS 2 2-3 17-25 18-25 26-24 25-21 12-15
    23 MarAETOS DS 4 - SSS DS 4 1-3 17-25 25-18 13-25 18-25
    23 MarAETOS MC 3 - Set Up '69 MC 1 0-4 14-25 17-25 24-26 16-25
    23 MarAETOS MA 2 - Gemini MA 1 3-2 21-25 25-22 25-22 24-26 15-11
    23 MarAETOS JA 1 - Lienden JA 1 4-0 25-8 25-10 25-5 25-11
    23 MarVervallen wedstrijd: 5000MA3E2 DA zaterdag 23 maart 12:15 Ark van Oost Cipresstraat 154 6523HR NIJMEGEN
    23 MarSSS MB 3 - AETOS MB 2 0-4 24-26 24-26 21-25 18-25
    23 MarSSS JC 1 - AETOS JC 1 4-0 25-16 25-8 25-9 25-18
    23 MarTiVoC N5 2 - AETOS N5 4 2-2 15-31 25-20
    23 MarVervallen wedstrijd: 5000CN41B2EB-1 zaterdag 23 maart 11:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    23 MarNuovo N3 1 - AETOS N3 3 4-0 29-24 35-24
    23 MarAETOS DS 10 - Pegasus DS 11 3-2 25-22 20-25 25-15 22-25 15-8
    23 MarAETOS DS 8 - Set Up '69 DS 2 0-4 18-25 12-25 15-25 13-25
    23 MarAETOS DS 5 - D.O.S. DS 1 2-3 25-12 25-27 20-25 26-24 11-15
    23 MarAETOS N5 4 - Toesj N5 1 4-0 28-18 32-14
    23 MarExcelsior N3 1 - AETOS N3 1 0-4 22-39 27-44
    23 MarBSVO N3 1 - AETOS N3 2 4-0 34-32 35-32
    23 MarRabobank Orion Volleybal Doetinchem N5 2 - AETOS N5 7 2-2 17-25 19-14
    23 MarAETOS N5 3 - TiVoC N5 2 2-2 27-23 17-31
    23 MarAETOS N4 6 - BSVO N4 2 1-3 23-23 17-24
    23 MarVervallen wedstrijd: 5000CN41B2BC-1 zaterdag 23 maart 10:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    23 MarVervallen wedstrijd: 5000CN41B2BC-1 zaterdag 23 maart 10:30 De Vlinder 1 Hollandseweg 7 6706KN WAGENINGEN
    23 MarNuovo N3 1 - AETOS N3 1 2-2 26-33 35-30
    23 MarBSVO N3 1 - AETOS N3 3 2-2 33-26 27-41
    23 MarAETOS N5 7 - Victoria N5 1 2-2 20-25 15-12
    23 MarTweeVV JC 1 - AETOS JC 2 4-0 25-7 25-18 25-14 25-18
    23 MarSetash N6 1 - AETOS N6 1 0-3 21-25 17-25 8-25
    23 MarToesj N5 1 - AETOS N5 2 0-4 11-28 17-20
    23 MarAETOS N4 4 - Setash N4 1 2-2 19-17 17-20
    23 MarNuovo N3 1 - AETOS N3 2 4-0 27-19 33-20
    23 MarExcelsior N3 1 - AETOS N3 3 1-3 22-32 31-31
    23 MarGemini N5 2 - AETOS N5 1 2-2 33-32 16-40
    23 MarAETOS N5 2 - AETOS N5 3 2-2 28-25 19-20
    23 MarAETOS N5 2 - AETOS N5 3 2-2 28-25 19-20
    23 MarAETOS N4 6 - AETOS N4 4 0-4 14-26 10-31
    23 MarAETOS N4 6 - AETOS N4 4 0-4 14-26 10-31
    23 MarExcelsior N3 1 - AETOS N3 2 0-4 26-35 24-34
    23 MarBSVO N3 1 - AETOS N3 1 3-1 39-39 33-31
    23 MarScylla N2 1 - AETOS N2 1 0-4 24-39 17-42
    23 MarAETOS N5 7 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem N5 2 0-4 18-25 18-22
    23 MarAETOS MC 1 - D.O.S. MC 1 4-0 25-19 25-9 25-19 25-23