• AETOS DE VOLLEYBALCLUB VAN ARNHEM
  • Aetos | Heren 1 | Tweede divisie

  • Teamgegevens

    # Naam Positie Lengte (m)  
    1 Tim van Helden passer-loper 1,84  
    2 Marco Olthof passer-loper 1,93  
    4 Stijn Jansen spelverdeler 1,80  
    5 Hans van der Kolk midden 1,98  
    6 Giel Eeuwens passer-loper 1,97  
    7 Ted Lennaerts diagonaal 1,95  
    8 Luuk Smulders diagonaal 1,98  
    9 Yasha van Dijk spelverdeler 1,80  
    10 Niels Wissels diagonaal 1,93   
    11 Evert de Haan midden 2,08  
    12 Stijn Jansen midden 1,95  
    13 Stein Jonker  libero 1,73  
             
      Ruud van Bekkum assistent trainer    
      Ferry-Jan Weerdesteijn trainer/coach    
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1SV Dynamo Apeldoorn HS 41458
    2Dros-Alterno HS 11554
    3DIOS HS 11352
    4Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 11444
    5VV Utrecht HS 21437
    6SV Dynamo Apeldoorn HS 31236
    7Rensa Family Orion HS 31433
    8Scylla HS 11123
    9BVC'73 HS 11423
    10Heyendaal HS 11417
    11AETOS HS 11314
    12SSS HS 31414
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    SSS HS 3 - AETOS HS 1 3-1 25-22 21-25 25-19 25-18
    AETOS HS 1 - SV Dynamo Apeldoorn HS 4 2-3 25-23 21-25 21-25 29-27 6-15
    VV Utrecht HS 2 - AETOS HS 1 4-0 25-21 25-22 25-12 25-19
    AETOS HS 1 - Rensa Family Orion HS 3 0-4 21-25 22-25 16-25 20-25
    Heyendaal HS 1 - AETOS HS 1 1-3 25-23 24-26 23-25 21-25
    SV Dynamo Apeldoorn HS 3 - AETOS HS 1 3-1 25-21 25-21 27-29 25-12
    SV Dynamo Apeldoorn HS 4 - AETOS HS 1 4-0 25-17 25-16 25-21 25-19
    Dros-Alterno HS 1 - AETOS HS 1 4-0 25-19 25-18 25-22 25-18
    AETOS HS 1 - DIOS HS 1 0-4 20-25 12-25 16-25 8-25
    AETOS HS 1 - BVC'73 HS 1 2-3 23-25 17-25 25-22 25-16 11-15
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    AETOS HS 1 - Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1 zaterdag 4 februari 17:30 Sporthal Elderveld Breezandpad 13 6843JM Arnhem
    BVC'73 HS 1 - AETOS HS 1 zaterdag 11 februari 19:00 't Onderschoer Beukenlaan 1 7244BB Barchem
    DIOS HS 1 - AETOS HS 1 zaterdag 4 maart 18:00 Eurohal Europastraat 2 7091XC Dinxperlo
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Maandag 20:30-22:00 Elderveld
    Woensdag 20:30-22:00 de Laar West